Snáď každý novomanželský pár vníma svoj svadobný deň ako jedinečný a neopakovateľný a chce naň i v budúcnosti vzpomínať.

K tomu je však nutná dokumentácia onoho nevšedného dňa. Snúbenci majú v zásade dve možnosti – buď zveria fotenie a natáčanie svojej svadby niekomu z blízkych či príbuzných (čo možno najviac dobrovolníkov, aby sa nemuseli celý deň venovať iba fotografovaniu), alebo sa radšej spoľahnúť na profesionála, ktorý sa celý deň bude venovať iba dokumentácií slávnostného dňa a ničomu inému. Zvoliť profesionála sa určite vyplatí – dobré je však, keď si snúbenci dopredu prehliadnu jeho minulé práce, aby mali prehľad o jeho schopnostiach.

 

Moderná doba dovoľuje používať digitálne fotoaparáty, ktoré umožňujú urobiť mnohonásobne viac fotografií, z ktorých si je možné vybrať tie najlepšie. Mnoho fotografov ponúka aj pridružené služby, ako je napríklad zhotovenie svadobného fotoalbumu, alebo vyrábanie dodatočných fotografií. Okrem fotenia priamo na svadbe je možné dohodnúť si taktiež fotenie v ateliéri, kde sa snúbenci nemusia obávať nedostatku svetla či zlého počasia.

Ja ti ponúkam služby profesionálnej fotografky,  ktorá má dlhoročnú prax a jej kvalitu práce som mala možnosť nespočetne veľa krát oceniť.
Pripraví ti fotky v digitálnej podobe (plnej ale aj mailovej kvalite), fotoalbum s 200 fotografiami podľa časovej súslednosti, či mnoho iného už od 350,- Euro.