K tomu, aby nevesta vo svoj slávnostný stadobný deň vyzerala a cítila sa pokiaľ možno najlepšie, môže dopomôcť taktiež svadobný účes.

Ten dokresluje štýl nevestiných svadobných šiat a často do nej patria kvetiny  zo svadobnej kytice alebo ďalšie rôzne ozdoby (korálky, stužky a podobne). Tvar svadobného účesu musí korešpondovať s postavou, ale aj s typom tváre nevesty. Ku oválnej tvári sa tak napríklad budú hodiť kratšie strihy, k úzkemu potom volíme bohatý svadobný účes.

Svadobný účes navrhne kaderník na základe nevestiných prianí a interpetovaného štýlu svadobných šiat a celkového rázu svadby.

 

Dôležité je taktiež, aby svadobný účes vydržal a po celý deň tak zvýrazňoval pôvab a krásu nevesty. V súčastnej dobe je už veľa kaderníckych salónov, ktoré sa venujú svadobným účesom. Budúcej neveste poradí, aký štýl svadobného účesu by sa k nej najviac hodil v závislosti na dĺžke, hustote a kvalite jej vlasov,  poprípade ukážu katalóg s už nastylovanými svadobnými účesami.  Nebojte sa sveriť svoj svadobný účes do rúk profesionálov.
 

 


Vychutnaj si služby profesionálnej vizážistky a hairstylistky, priamo u Teba doma – ktorej odborné poradenstvo, skúška a aj samotný svadobný účes sa môže stať realitou už od 100,- Eur.