Prečo sa nevziať na Slovensku, v jedinečnom a romantickom prostredí?  Nezabudnuteľný zážitok pre teba a tvojich hostí.  "Easyweddding"  Vám zorganizuje svadbu na Slovensku, pomôže s výberom svadobného miesta v hoteloch, zámkoch či zaujímavých miesta.

 

Vedel/vedela si o tom, že príprava bežnej svadby trvá až 200 hodín?Zistila som to na vlastnej koži, keď som si vlastnú vysnívanú svadbu snažila zariadiť od A až po Z. Všetkých zúčastnených som sa snažila odbremeniť, no zabudla som, že by som mala počas tohoto obdobia aj žiť. Prípravy na  “svadbu” sú príjemnou predzvesťou dlhoočakávanej chvíľe, no môžu poriadne skomplikovať život.  Niekedy som mala pocit, že neviem, kde by  som mala zohnať jednotlivých dodávateľov, či  jednoduchú stužku presne v mojej farbe.

 

Aj keď všetko dopadlo podľa mojich predstáv, presvedčila som sa o tom, že znova by som si nechala určite poradiť a tým ušetriť drahocenný čas a aj peniaze.

Každý z nás je vďaka dnešnému hektickému životnému štýlu zaneprázdnený svojimi profesnými i súkromnými záležitosťami.  A k tomu ešte premýšľať o svadbe o orientovať sa v takom množstve výrobkov a služieb?  Plánovanie tak významnej udalosti je iste vzrušujúce, ale môže by naopak i veľmi stresujúce a časovo náročné.  Každá svadba je ako skladačka zložená z malých činností, ktoré je potrebné naplánovať. Aby bol Váš svadobný deň dokonalý, je potrebné všetko z dostatočným predstihom svedomito pripraviť a nezabudnúť sebemenší detail.

A to je práve jeden z nemála dôvodov, prečo každým rokom stale viac párov prenecháva celé alebo čiastočné starosti, spojené s plánovaním svadby profesionálom.

Presvedčte sa, že krásnu svadbu bez starostí môžete mať aj Vy!!